Nieuws

  • Vanaf januari eGym Premium

    Vanaf januari 2018 bieden wij voor alle Egym gebruikers nu de Premium versie ...

    Lees meer
  • Lesrooster vanaf 8 januari

    Vanaf 8 januari hanteren we weer een nieuw lesrooster.  Nieuw: ...

    Lees meer
Meer nieuws

Lesrooster Bent Sports

Lesrooster in één overzicht bekijken? Download hier de pdf.

Maandag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Yoga 08:45u 10:00u Studio 3 (Body & Mind) Kitty
Functioneel trainen - MOVE 09:00u 09:30u Fitness Fitness Instructeur
Fit & Vitaal 10:00u 11:00u Studio 1 Groepslesinstructeur
Medisch Fitness Rug 10:00u 10:30u Fitness Fitness Instructeur
Functioneel trainen - MOVE 17:30u 18:00u Fitness Fitness Instructeur
CXWORX 18:15u 18:45u Fitness Sanne
Sh'Bam 18:45u 19:30u Studio 1 Selma
Functioneel trainen - MOVE 19:00u 19:30u Fitness Fitness Instructeur
Spinning 19:30u 20:30u Studio 2 Jesper
Bodyattack 19:30u 20:30u Studio 1 Linda
Functioneel trainen - HIIT 20:00u 20:30u Fitness Fitness Instructeur
Bodypump 20:30u 21:30u Studio 1 Matthijs
Bodybalance 20:30u 21:30u Studio 3 (Body & Mind) Alicia

Dinsdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Bodyvive 09:00u 10:00u Studio 1 Marleen
Fit & Vitaal 10:15u 11:15u Studio 1 Marleen
Bodypump 18:30u 19:30u Studio 1 Stephanie
Damesfit 18:45u 19:45u Fitness Fitness Instructeur
Tang Soo Do Koreaanse karate (16 jr.+ en gevorderd) 19:00u 20:00u Studio 4 (DOJO) Peter
Survival 19:00u 20:15u Outdoor Primates Outdoor & Survivalrun
Spinning 19:30u 20:30u Studio 2 Jesper
Yoga 19:30u 20:45u Studio 3 (Body & Mind) Zlatka
Bootcamp 20:30u 21:30u Outdoor Primates Outdoor & Survivalrun
Pace 20:30u 21:30u Studio 2 Jacqueline
Kickfit 20:45u 21:45u Studio 1 Jesper

Woensdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Bodyattack 09:00u 10:00u Studio 1 Alicia
Functioneel trainen - MOVE 09:00u 09:30u Fitness Fitness Instructeur
Pace 09:00u 10:00u Studio 2 Kitty
Medisch Fitness Nek/Schouder 10:00u 10:30u Fitness Fitness Instructeur
Grit Strength 18:45u 19:15u Studio 2 Matthijs
Pink Boxing 19:00u 20:00u Studio 4 (DOJO) Jelmer
Yoga 19:00u 20:15u Studio 3 (Body & Mind) Lidy
Functioneel trainen - MOVE 19:00u 19:30u Fitness Fitness Instructeur
Sprint 19:30u 20:00u Studio 2 Matthijs
Bodypump 19:30u 20:30u Studio 1 Edsel
Functioneel trainen - HIIT 20:00u 20:30u Fitness Fitness Instructeur
Cross Boxing 20:00u 21:00u Studio 4 (DOJO) Jelmer
Bodybalance 20:30u 21:30u Studio 3 (Body & Mind) Marleen

Donderdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Pace 09:00u 10:00u Studio 2 Jacqueline
Functioneel trainen - MOVE 09:00u 09:30u Fitness Fitness Instructeur
Medisch Fitness Rug 10:00u 10:30u Fitness Fitness Instructeur
Yoga 13:00u 14:15u Studio 3 (Body & Mind) Lidy
Survival 18:00u 19:00u Outdoor Primates Outdoor & Survivalrun
Bodyattack 19:00u 20:00u Studio 1 Alicia
Obstacle Run 19:15u 20:15u Outdoor Primates Outdoor & Survivalrun
Spinning 19:30u 20:30u Studio 2 George
Yoga 19:30u 20:45u Studio 3 (Body & Mind) Zlatka
Bodyjam 20:00u 21:00u Studio 1 Alicia
Bootcamp 20:00u 21:00u Outdoor Primates Outdoor & Survivalrun

Vrijdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Functioneel trainen - MOVE 09:00u 09:30u Fitness Fitness Instructeur
Bodypump 09:00u 10:00u Studio 1 Stephanie
Medisch Fitness Knie 10:00u 10:30u Fitness Fitness Instructeur
Bodybalance 10:15u 11:15u Studio 1 Marleen
XCore 10:15u 11:00u Studio 2 Alicia
Sh'Bam 11:15u 12:00u Studio 1 Alicia
Bodybalance 18:45u 19:45u Studio 3 (Body & Mind) Alicia
Pink Boxing 19:00u 20:00u Studio 4 (DOJO) Tessa
Medisch Fitness Nek/Schouder 19:30u 20:00u Fitness Fitness Instructeur
Bodypump 19:30u 20:30u Studio 1 Matthijs
Cross Boxing 20:00u 21:00u Studio 4 (DOJO) Tessa

Zaterdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Pilates 08:30u 09:30u Studio 1 Kitty
Functioneel trainen - MOVE 09:00u 09:30u Fitness Fitness Instructeur
Grit Strength 09:45u 10:15u Studio 1 Matthijs
Survival 10:15u 11:30u Outdoor Primates Outdoor & Survivalrun
Tang Soo Do Koreaanse karate (16 jr.+ en gevorderd) 11:30u 12:30u Studio 4 (DOJO) Peter

Zondag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Pace 09:30u 10:30u Studio 2 Wilco
Bodypump 10:00u 11:00u Studio 1 Matthijs
Pink Boxing 10:00u 11:00u Studio 4 (DOJO) Thijs
Bodybalance 10:00u 11:00u Studio 3 (Body & Mind) Alicia
Spinning 10:30u 11:30u Studio 2 Wilco
Cross Boxing 11:00u 12:00u Studio 4 (DOJO) Thijs
Sh'Bam 11:15u 12:00u Studio 1 Alicia

 

Wil jij online alvast jouw plaats reserveren? Vul dan nu het onderstaande formulier in

 

Sportschool Bent Sports in Zevenaar is dé plek voor individueel fitness, groepsfitness en racketsporten. Bij Bent Sports ben je verzekerd van de beste begeleiding en de persoonlijke aandacht die nodig is om jou je doelstellingen te laten halen. Alle nieuwe leden starten met een Gratis dagpas

 

Nieuws

  • Vanaf januari eGym Premium

    Vanaf januari 2018 bieden wij voor alle Egym gebruikers nu de Premium versie ...

    Lees meer
  • Lesrooster vanaf 8 januari

    Vanaf 8 januari hanteren we weer een nieuw lesrooster.  Nieuw: ...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

Gezondheidcentrum Bent Sports
Hunneveldweg 6B
6903 ZM Zevenaar

0316 – 33 17 82