Lesrooster

Les Van Tot Opmerkingen
Fitness 07:00 00:00 Fitness Fitnessinstructeur
Sporten met instructeur 09:00 09:45 Fitnessinstructeur
Yoga 09:00 10:15 Body & Mind Cara
Seniorfit 09:45 10:30 Fitnessinstructeur
Les Mills Bodyattack 18:30 19:15 Studio 1 Linda
Les Mills Sprint 18:45 19:15 Studio 2 Matthijs
Workout of the Week 19:00 19:30 Body & Mind Fitnessinstructeur
Spinning 19:30 20:30 Studio 2 Roel
Les Mills Sh’bam 19:30 20:15 Studio 1 Carole
Les Mills Bodybalance 19:45 20:45 Studio 3 Femke
Les Mills Bodypump 20:30 21:30 Studio 1 Justin
Les Van Tot Opmerkingen
Fitness 07:00 00:00 Fitness Fitnessinstructeur
Rugfit 09:45 10:30 Fitnessinstructeur
Fit & Vitaal 10:45 11:45 Studio 1 Thijs
Les Mills Bodypump 18:30 19:15 Studio 1 Marion
Tang Soo Do (Gevorderd t/m 12 jaar) 18:30 19:30 Studio 4 Peter
Damesfit 18:45 19:45 Fitnessinstructeur
Yoga 20:00 21:00 Studio 3 Zlatka
Tang Soo Do (13+) 19:30 20:30 Studio 4 Peter
Spinning 19:30 20:30 Studio 2 Wilco
Les Mills CX Worx 19:30 20:00 Studio 1 Marion
Survival (Gevorderd) 19:00 20:30 Terrein Primates Joey
Survival (Basisgroep) 20:15 21:30 Terrein Primates Joey
PACE 20:15 20:15 Studio 1 Jacqueline
X-Fittt 21:00 21:45 Fitnessinstructeur
Les Van Tot Opmerkingen
Fitness 07:00 00:00 Fitness Fitnessinstructeur
Sporten met instructeur 09:00 09:45 Fitnessinstructeur
Seniorfit 09:45 10:30 Fitnessinstructeur
Pilates 09:00 10:00 Studio 1 Kitty/Nicay
Les Mills Bodypump 10:00 11:00 Studio 1 Nicay
Vinyasa Yoga 11:00 12:00 Studio 3 Nicay
Les Mills Grit Strength 18:45 19:15 Studio 1 Matthijs
Les Mills Sh’bam 19:30 20:15 Studio 3 Carole
Workout of the Week 19:00 19:30 Fitnessinstructeur
Les Mills Bodypump 19:30 20:30 Studio 1 Justin
Les Mills Sprint 19:30 20:00 Studio 2 Matthijs
Les Van Tot Opmerkingen
Fitness 07:00 00:00 Fitness Fitnessinstructeur
Yin Yoga 09:00 10:30 Studio 3 Cara
PACE 09:30 10:30 Studio 1 Jacqueline
Rugfit 09:45 10:30 Fitnessinstructeur
Tang Soo Do (Beginners t/m 12 jaar) 18:00 19:00 Studio 4 Peter
Tang Soo Do (13+) 19:00 20:00 Studio 4 Peter
Survival (Gevorderd & basisgroep) 19:00 20:30 Terrein Primates Joey
Les Mills Bodyattack 18:30 19:15 Studio 3 Alex
Pilates 18:30 19:30 Studio 3 Nicay
Buik Billen Benen 19:30 20:30 Studio 1 Nicay
Spinning 19:30 20:30 Studio 2 George
Yoga 20:00 21:00 Studio 3 Zlatka
X-Fittt 20:15 21:00 Fitnessinstructeur
Les Van Tot Opmerkingen
Fitness 07:00 00:00 Fitness Fitnessinstructeur
Spinning 09:00 10:00 Studio 2 Wilco
Les Mills Bodypump 09:00 10:00 Studio 1 Justin
Sporten met instructeur 09:00 09:45 Fitnessinstructeur
Seniorfit 09:45 10:30 Fitnessinstructeur
Fit & Vitaal 10:45 11:45 Studio 1 Thijs
Boks Circuit Training 19:00 20:00 Studio 4 Thijs
Les Mills Bodypump 19:30 20:30 Studio 1 Bianca
Les Van Tot Opmerkingen
Fitness 08:00 17:00 Fitness Fitnessinstructeur
Pilates 08:30 09:30 Studio 1 Kitty
Workout of the Week 09:00 09:45 Fitnessinstructeur
Pilates 09:40 10:40 Studio 3 Kitty
Les Mills Grit Strength 09:45 10:15 Studio 1 Matthijs
Survival (Gevorderd & basisgroep) 10:15 11:45 Terrein Primates Joey
Tang Soo Do (Beginners) 10:30 11:30 Studio 4 Peter
Les Mills Sprint 10:30 11:00 Studio 2 Matthijs
Tang Soo Do (Gevorderd) 11:30 13:00 Studio 4 Peter
Les Van Tot Opmerkingen
Fitness 08:00 15:00 Fitnes Fitnessinstructeur
PACE 09:00 10:00 Studio 1 Jacqueline
Survival (Vrij trainen) 10:00 11:00 Terrein Primates Joey
Les Mills Bodypump 10:00 11:00 Studio 1 Bianca
Spinning 10:30 11:30 Studio 2 Robert
Les Mills Bodybalance 10:30 11:30 Studio 3 Carole

Sportschool en fitnesscentrum Bent Sports in Zevenaar is dé plek voor individueel fitness, groepsfitness, en racketsporten. Bij Bent Sports ben je verzekerd van de beste begeleiding en de persoonlijke aandacht die nodig is om jou je doelstellingen te laten halen.