Workshop Aerial Yoga
Wist je dat het ook mogelijk is om een workshop Aerial Yoga te boeken? Bijvoorbeeld voor een vrijgezellenfeestje of workshop met vriendinnen. Dit kan vanaf 5 personen. De kosten voor leden zijn € 12,50 per persoon en voor niet-leden € 22,50 per persoon.
Hoe ziet de workshop er uit?
Tijdens deze workshop gaan we vliegen in een Aerial Yoga doek; genieten van de ondersteuning die het doek aan je lichaam geeft zodat je moeiteloos in yogahoudingen komt. We richten ons op het verlengen van de wervelkolom en bewustwording van lichaam en geest Het doek geeft je bovendien een gratis massage en is een heerlijke cocon om de workshop in savasana mee af te sluiten.
Wil je een workshop boeken? Mail dan naar info@bentsports.nl, dan nemen we contact met je op om dit samen af te stemmen.
Namasté Chantal