Nieuws

 • Tuimeljudo; de ideale voorbereiding voor kids van 3 t/m 5 jaar

  Tuimelen is de ideale voorbereiding voor jonge kinderen op judo en elke ander...

  Lees meer
 • Become a Bent Sports Fit Girl!

  Kom naar de info-avond op 29 januari of 1 februari en meld je aan.

  Lees meer
Meer nieuws

Vanaf komende week; nieuwe cardio!

Vanaf komende week starten we met de voorbereidingen om nieuwe cardiotoestellen te plaatsen. Er zullen vanuit twee leveranciers een aantal cardiotoestellen geplaatst worden. Met deze proefopstelling gaan we testen en ervaren welke lijn het beste bij het centrum en uiteraard bij onze leden, bij jullie, past. Bij het maken van de definitieve keuze voor de uiteindelijke cardiotoestellen zullen we als vanzelfsprekend de mening van leden mee laten wegen.

Om dit in goede banen te begeleiden zal op een aantal ochtenden extra bezetting van instructeurs gepland worden. Hiermee kunnen we de begeleiding die onze leden verdienen blijven waarborgen.

Alhoewel alle ontwikkelingen zoals vanzelfsprekend bedoelt zijn om onze leden zo goed mogelijk te kunnen bedienen kan het voorkomen dat hier enige hinder van ondervonden wordt. Uiteraard proberen we dit tot een minimum te beperken en houden we waar mogelijk rekening met iedereen.

Mocht je toch tegen zaken aanlopen laat het ons dan gerust weten, ons fitnessteam staat je graag te woord!

Nieuws

 • Tuimeljudo; de ideale voorbereiding voor kids van 3 t/m 5 jaar

  Tuimelen is de ideale voorbereiding voor jonge kinderen op judo en elke ander...

  Lees meer
 • Become a Bent Sports Fit Girl!

  Kom naar de info-avond op 29 januari of 1 februari en meld je aan.

  Lees meer
Meer nieuws

Contact

Gezondheidcentrum Bent Sports
Hunneveldweg 6B
6903 ZM Zevenaar

0316 – 33 17 82

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.